KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturgrupp 10827144

nr 1082 7144

Skulpturgrupp

Dresden, porslin, längd: 35 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 9 januari 2017
kl 20:50:10